27 Comments

 1. Zdarzyło mi się parę razy piec chleb na sodzie, ale nigdy nie pomyślałam o dodaniu czegoś zielonego. Nie spodziewałam się, że efekt może być tak spektakularny! Też byłoby mi szkoda go ukroić, ale te pęknięcia i wydobywająca się ze środka zieleń są boskie, właśnie dlatego bardzo nie lubię nacinania chleba.
  Krótko mówiąc – cudo!

  • Ja lubię dodawać dziwne rzeczy do ciast (chlebów, makaronów) i nie pierwszy raz dodawałam szpinak, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Myślę, że soda jakoś chemicznie magicznie zadziałała i stąd ten efekt.
   Ale fakt – spektakularny 🙂 Dziękuję, Daria 🙂

   P.S. Sztuczka z jajkami zadziała!

 2. Cudownie, zielono, wiosennie.Zaskoczyłaś mnie totalnie znów, piekłam chleb szpinakowy, mam na blogu, ale ten bije mój na głowę. Upiekę za kilka dni, jadę na 4 dni klepać body do SPA i wracam z niecierpliwością, by upiec to szpinakowe cudo.Pozdrawiam .
  A tak na marginesie- grasz w zielone ? , bo ja gram – Ty masz zielone, a ja jeszcze nie mam, ale będę mieć!

 3. A ja właśnie spełniam swoje życzenie imieninowe i razem z moim Małż(On) kiem będziemy wygładzać zmarszczki ciała i duszy ( kurczę nie wiem co ważniejsze) 🙂 pozdrawiam .
  Polecam taki sposób spędzania urodzin, imienin, to zdecydowanie lepsze od prezentowych durnostójek.

  • Cieszę się, że się podoba. Naprawdę jeden z lepiej pokolorowanych wypieków 🙂 A w smaku zwykły, chlebowy, bez posmaku szpinaku. Polecam, bo i szybki i efektowny.

   Dziękuję za odwiedziny 🙂

 4. Zrobiłam ten chlebek i muszę przyznać, że efekt jest spektakularny. Już widzę jak będzie wyglądał na stole Wielkanocnym – i miny gości !
  Ciekawe jak by tak zamiast szpinaku zmiksować z mlekiem pomidory suszone. Też powinno fajnie wyglądać.

Comments are closed.